Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82888
Stary 29.06.2018, 16:53
Zarząd powinien wydac oswiadczenie, ze nie sprzedaje Carlitosa nigdzie. Niech sobie odejdzie gdzie chce za friko, bo gdzie nie pojdzie i za ile nie pojdzie, zaraz bedzie wysyp malkontentów, ze tam to nie, ze za malo wzielismy i to porazka zarzadu oczywiscie. Kur wa mam nadzieje, ze nikt z zarzadu nie czyta tych durnot niektorych medrkow bo rece idzie zalamac, a jedyne co pozostaje to rzucic wszystko i dac sobie spokoj.
Odpowiedz cytując