|
Zarząd powinien wydac oswiadczenie, ze nie sprzedaje Carlitosa nigdzie. Niech sobie odejdzie gdzie chce za friko, bo gdzie nie pojdzie i za ile nie pojdzie, zaraz bedzie wysyp malkontentów, ze tam to nie, ze za malo wzielismy i to porazka zarzadu oczywiscie. Kur wa mam nadzieje, ze nikt z zarzadu nie czyta tych durnot niektorych medrkow bo rece idzie zalamac, a jedyne co pozostaje to rzucic wszystko i dac sobie spokoj.
|