|
Jeśli nasz zarząd sprzeda Carlitosa do któregokolwiek klubu z naszej ligi, to będzie soczysty strzał w ryj dla wszystkich naszych kibiców. Naprawdę chcą sobie powiększyć spore już grono swoich przeciwników?
To co się dzieje w klubie od zakończenia poprzedniego sezonu zaczyna przyprawiać o mdłości. Nie wszystko jest winą zarządu, ale sprzedaż najlepszego zawodnika do jednego z największych wrogów będzie już tylko i wyłącznie ich winą. Wątpię by po takiej akcji średnia widzów na mecz przekraczała 5-6 tysięcy.
Drogi zarządzie, ogarnijcie się, póki nie jest za późno.
|