Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline
#
82885
29.06.2018, 16:26
Ogryzek
napisał(a):
Bracia Paixao jak byli młodsi i jeszcze im się chciało
On tak, ale bardziej mi chodziło o kogoś kto bezpośrednio przyszedł z portugalii
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
Po klimat trybun
na wyjazdach byłeś ilu
dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz
niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
wiertar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiertar
Znajdź inne posty napisane przez wiertar