Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
82878
29.06.2018, 15:28
Ogryzek
napisał(a):
Raczej podziękuj Junco że taki kontrakt 1+1 wynegocjował.
Tak tak, Junco może i wynegocjował a zgadnij kto jeszcze musiał to podpisac? Pani prezes, o ironio radca prawny..
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh