Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82878
Stary 29.06.2018, 15:28
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Raczej podziękuj Junco że taki kontrakt 1+1 wynegocjował.
Tak tak, Junco może i wynegocjował a zgadnij kto jeszcze musiał to podpisac? Pani prezes, o ironio radca prawny..
Odpowiedz cytując