|
Nie chcę nawet tego komentować. Orły wypróżniły się na koszulki reprezentacji Polski. Najlepszym podsumowaniem tego występu jest dystans jaki pokonali... Jest to oszałamiające 80 kilometrów... W meczach oldbojów biega się więcej(i w szybszym tempie).
|