Guzik napisał(a):

Ciężko oceniać kontrakt 1+1. W tamtym momencie Carlitos wydawał się szrotem piłkarskim i z tego co pamiętam taka polityka klubu przez większość była chwalona. Kto to wiedział, że aż tak odpali. Teraz już jest po fakcie.
Prawda jest taka, że teraz rusza nowy sezon i dla klubu, który chciałby piłkarza na już to długość kontraktu nie ma znaczenia bo liczy się teraz. Kwestia taka czy ktoś chce Carlitosa na już.
|
Byli tacy na forum którym się nie podobały te kontrakty 1+1 i ciągle nowe wagony kolejnych piłkarzy. Ruch w klubie taki jak na terminalu na lotnisku.