funkykoval napisał(a):

|
Skoro Amika za jakiegoś kolesia płaci 1 mln euro, to Carlitos panowie wart conajmniej 2 mln euro
|
Ten koleś na papierze zjada Carlitosa - co by nie mówić gwiazdę tylko polskiej ligi na razie.
Poza tym Amica ma kasę bo zarobiła sporo na "młodym polskim drewnie"