|
A niech idzie nawet za 500 tys ale w druga stronę Michalak.
Nie wiem o co kaman ale nie wierze ze nie ma jakichś klubów z cypru, turcji czy Rosji ktory by wyłożył 1 mln. Bez jaj. Okienko sie nawet jeszcze nie otwarło. No chyba, ze ten hajs na przeżycie. To lepiej sprzedać kogokolwiek innego. Te 800 euro to nawet wezmą 31 sierpnia
|