Kocur napisał(a):

I bardzo dobrze że Kubę wpuścił bo to na pewno jego ostatni Mundial
Nie chodzi o napinanie się zza monitora ale litości, siąść na trawie i czekać 10 minut na gwizdek Było to mocne przegięcie pały, nie wyobrażam sobie żeby ktoś w Wiśle tak zrobił np. przy wyniku 6:0
|
Oglądałeś ten mecz? Gdzie tego Kubę wpuścił?