Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9163
Stary 29.06.2018, 09:59
Kocur napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze że Kubę wpuścił bo to na pewno jego ostatni Mundial

Nie chodzi o napinanie się zza monitora ale litości, siąść na trawie i czekać 10 minut na gwizdek Było to mocne przegięcie pały, nie wyobrażam sobie żeby ktoś w Wiśle tak zrobił np. przy wyniku 6:0
Oglądałeś ten mecz? Gdzie tego Kubę wpuścił?
Odpowiedz cytując