Hives4 napisał(a):

|
Jeden sezon mu wyszedł jak Meliksonowi....
|
Melikson miał jeden dobry sezon? Hehe
Miał więcej niż dobre liczby jak na pomocnika w Izraelu, we Francji też grał całkiem nieźle jak na pomocnika jednej najsłabszych drużyny ligi, poza tym wypracowywał tam masę sytuacji innym.
Za meliksona był potencjał na 2mln euro, jednak było jak było plus bardzo chciał odejść z Wisly