Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9161
Stary 29.06.2018, 09:26
Myślę,że za bardzo się na nich nakręcacie. Mieli wygrać i wygrali. Pomijam kwestię wcześniejszych błędów, które doprowadziły do porażki. One owszem wymagają bardzo konkretnej analizy i wyciągnięcia surowych wniosków. Ale, jeżeli mam być szczery, napinanie się o honorze zza klawiatury, jest tak samo kretyńskie, jak bojkotowanie zarządu Wisły i obrażanie ludzi w nim zasiadających.

JAKIE TO WSZYSTKO ZAJEBIŚCIE PROSTE ZZA KLAWIATURY. Jak mawiał klasyk:"każdy chce być bohaterem, tylko śmieci nie ma komu wynieść..."

Dla kogo Nawałka z Grosickim szopkę chcieli odwalić? Nie zasłużył Kuba na kilka sekund swojego ostatniego mundialu? Bronić Nawałki nie mam zamiaru, ale jak słyszę, że ktoś nam próbuje podsunąć Włocha z sukcesem wprowadzenia do Euro Albanii i Torino do Serie A, to raczej podziękuję...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując