Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25351
Stary 29.06.2018, 09:03
badyll1906 napisał(a):Wyświetl post
W naszym przedostatnim meczu z jagą w Białymstoku jak wszedł z ławki - chodzi mi o przegrany mecz 0:2
Ja pytałem o przejście obok meczu, a nie beznadziejną formę. Pomijając że on do taktyki Carillo zwyczajnie się nie nadaje, jak większość naszych piłkarzy (dlatego krew mnie zalała po zmianie trenera).

Pamiętam tamten mecz, Małecki biegał, ale nie dostawał piłek, w sumie całej drużynie nie szło.

Nie, nie przeszedł wtedy obok meczu. Tak, zagrał wtedy słabo (jak wszyscy).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując