|
Jesteśmy w mega czarnej dupie bo potrzebujemy kasy jak ryba wody, dlatego w ogóle rozpatrujemy zainteresowanie polskich klubów. Podejrzewam, że skończy się na milionie euro plus bonusy. Legia potrzebuje napastnika na cito... jest zdesperowana bo za pasem eliminacje LM a oni zostają bez napastnika bo Niezgoda kontuzjowany. Poza tym Carlitos w Polsce to gwarant przynajmniej 15 goli ma wyrobioną markę i jak na polską ligę mega umiejętności. Myślę, że transfer to kwestia dni tak na prawdę.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|