Guzik napisał(a):

|
tak szczerze to nie wiem czy poniżej 1,5-2 milinów euro opłaca się sprzedawać. Carlitos jest w stanie zapewnić nam wyższe miejsce (może i utrzymanie) w lidze plus lepsza medialność. co w przeciągu roku może nam dać porównywalną wartość do 1 milona euro. Chyba, że jesteśmy w tak czarnej dupie i musimy brać co dają.
|
Chyba to drugie niestety.