|
No, trochę się pogubił ostatnio. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że sytuacja zabrnęła do takiego punktu, że pomimo wszystkich swoich zalet (i wad) trudno będzie o dalszą współpracę, a tyle się w klubie zmieniło, że doszło do jakiegoś przedziwnego resetu. Mam nadzieję, że jakoś to się ułoży, bo - umówmy się - my Małeckiego będziemy w tym sezonie potrzebować.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|