Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82845
Stary 28.06.2018, 22:21
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Obalam teorię jakoby zarząd pogodził się z odejściem Carlitosa za darmo. Skoro negocjuje jego transfer to znaczy, że ma z nim ważny kontrakt.
https://twitter.com/D_Smyk/status/1012417066857529345
a skad masz taka teorie z dupy?
Oczywiscie ze ma wazna umowe, i to okno transferowe, to jedyna szansa by na nim zarobic.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując