|
Za ostatnie 10 minut wypłaciłbym wszystkim tym pozorantom, na czele z wielkim trenerem, solidnego liścia. To .......ony skandal i śmiech w twarz wszystkim kibicom co oni pokazali.
Jebać ich wszystkich, nienawidzę ich. A Nawałka za namawianie Grosickiego do udawania skurczy niech wypierdala na Antarktydę golić pingwiny pod pachami. Zbłaznił siebie, zbłaznił kadrę. Wstyd że jest "naszym", stąd.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 28.06.2018 o godz. 21:43.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|