Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25345
Stary 28.06.2018, 20:38
Pero napisał(a):Wyświetl post
Patryk Małecki dzisiaj na meczu w Novotelu w ramach klubu biznesu Wisły pokazał klase. Buractwo nie zna granic.


Swoją drogą uwielbiam tok myślenia kibiców:
Cezary Wilk - zawsze jeżdżący na dupie, nigdy nie przechodzący obok meczów, potrafiący stanąć twarzą w twarz jako jedyny po przegranych derbach w listopadzie 2011 z kibicami -składając wniosek o zapłatę wynagrodzenia - Judasz
Patryk Małecki - często przechodzący obok meczów (w zależności od humoru), nie podający ręki Moskalowi, odmawiajacy wyjścia na mecz za Moskala i za Kasperczaka, obrażajacy własnych kibiców, nie potrafiący porozmawiać z Kibicami (Kielce po odpadnięciu z pucharów) - składający wniosek o wypłatę wynagrodzenia - Wiślak, kapitan, legenda....

zaorane 1906%
Odpowiedz cytując