Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6708
Stary 28.06.2018, 20:25
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Kolejna sprawa, czy ktoś mógłby spytać na twiterze vice o dwie rzeczy:

- Jakie zaległości w wypłatach ma Wisła SSA względem pana Dukata? Bo chyba nie jest tak, że kibic-prezes, idzie do piłkarzy-najemników prosząc o nie robienie afery z poślizgów, samemu otrzymując pensję na czas?
- Czy planuje zrzec się części zaległości, bądź chociaż odsetek jak to zrobiło kilku piłkarzy?
No co Ty, chyba zgłupiałeś. Zaległości wobec Dukata i Blondyny? Obniżyłby się ich komfort materialny, a przez to psychiczny i jak nic skończylibyśmy w 4 lidze, bo bez nich ani rusz.
Odpowiedz cytując