|
Z całym szacunkiem dla Małego, bo mnie tam nie było, ale nie było bardziej odpowiedniej osoby na budowanie wizerunku klubu wśród potencjalnych partnerów czy sponsorów?
Dobrze, że Knura odpuścił, bo po pojedynku dwóch takich dzików by został tartak, a nie klub biznesu XD
|