7 kotów napisał(a):

|
Trzeba liczyc na zlote strzaly jak Amika. Tyle ze u nich latwiej wypromowac takiego Gumnego bo gra wsrod dobrych zawodnikow i latwiej zrobic wynik.
|
Ona jest bardzo dobra ta koncepcja, ale mógłbyś przypomnieć kogo to ostatnio sprzedaliśmy dostając jakąkolwiek kasę?
Mączyńskiego?
Potencjalne złote strzały odeszły za darmo, albo zaraz odejdą.
Nawet jak już wypromujemy jakiegoś młodzika coś wartego, to pewnie skończy się jak z Brlekiem, ewentualnie w sądzie... takich zdolnych mamy menadżerów.