Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82841
Stary 28.06.2018, 17:43
Widzę, że atmosfera jakbyśmy już spadli do I ligi..
Trochę lodu na głowę...

Sytuacja jest dziwna i wygląda bardzo źle ale pamiętajmy, że gramy w Eklapie gdzie nie możliwe nie istnieje... W lidze, która jest w istocie rzeczy stanem umysłu (wariata) a nie profesjonalną ligą piłkarską... W tej lidze nie ma rzeczy nie możliwych...

Według mnie liga jest żałośnie słaba i trzeba po prostu dobrze przygotować drużynę do ligi... Biegać i walczyć to połowa sukcesu... Jakby nie spojrzeć nasi nowi zawodnicy mogą u nas wypłynąć na szerokie wody więc mam nadzieje, że będą oddawać serce na boisku... a umiejętności? ćóż kto ma w tej lidze jakiekolwiek umiejętności?!
Odpowiedz cytując