|
Widzę, że atmosfera jakbyśmy już spadli do I ligi..
Trochę lodu na głowę...
Sytuacja jest dziwna i wygląda bardzo źle ale pamiętajmy, że gramy w Eklapie gdzie nie możliwe nie istnieje... W lidze, która jest w istocie rzeczy stanem umysłu (wariata) a nie profesjonalną ligą piłkarską... W tej lidze nie ma rzeczy nie możliwych...
Według mnie liga jest żałośnie słaba i trzeba po prostu dobrze przygotować drużynę do ligi... Biegać i walczyć to połowa sukcesu... Jakby nie spojrzeć nasi nowi zawodnicy mogą u nas wypłynąć na szerokie wody więc mam nadzieje, że będą oddawać serce na boisku... a umiejętności? ćóż kto ma w tej lidze jakiekolwiek umiejętności?!
|