Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6704
Stary 28.06.2018, 14:59
Wielkość zarobków zarządu to jedna kwestia, której nie podejmuje. Dla mnie ważniejsze jest czy również zarząd miał takie same obsówy z wyplatami co reszta pracowników klubu. Jeśli kasę pobierali częściej niż inni to mega s....ysynstwo.
Odpowiedz cytując