Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82834
Stary 28.06.2018, 13:28
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
kurde panowie, byle się utrzymać ten sezon zapowiada się dziadowsko...
Jak nie w tym to następnym. TS nie jest w stanie udźwignąć finansowo sekcji piłkarskiej. Żaden geniusz zarządzania nie pomoże. Wisła przez lata prowizorki nie zbudowała żadnych solidnych podstaw funkcjonowania (szkolenie, infrastruktura) i nie ma na czym zarabiać. Albo ktoś z zapleczem finansowym kupi Wisłę albo degradacja jest kwestią czasu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując