tomasz_19 napisał(a):

|
kurde panowie, byle się utrzymać ten sezon zapowiada się dziadowsko...
|
Jak nie w tym to następnym. TS nie jest w stanie udźwignąć finansowo sekcji piłkarskiej. Żaden geniusz zarządzania nie pomoże. Wisła przez lata prowizorki nie zbudowała żadnych solidnych podstaw funkcjonowania (szkolenie, infrastruktura) i nie ma na czym zarabiać. Albo ktoś z zapleczem finansowym kupi Wisłę albo degradacja jest kwestią czasu.