Reser napisał(a):

Mam pytanie do ludzi znających konkrety.
Jaki dług Wisła SA ma wobec TS?
Próbuję oszacować kwotę realnego zadłużenia SA.
EDIT:
Już się pojawiło, przed sekundą wyżej. ;-)
|
Zadłużenie zadłużeniem, ale TS kupił Wisle SA od TF za konkretna kwotę rozłożona na raty i to dość duże. Ciekaw jestem czy jest to ujęte w aktualnych zobowiązaniach.