szczepans21 napisał(a):

Realnie to 30 k brutto czyli ok 23 netto na osobę.
Wydaje mi się z całym szacunkiem że na ten poziom to nie jest dużo. Jak ktoś jest prezesem i vice klubu piłkarskiego.
Pytanie czy formuła/ model jak to jest skonstruowane jest ok? Chodzi o KPI (mierniki sukcesu za co dostajesz bonusy)
Żeby było jasne, dla mnie zarząd może zarabiać nawet 3 X tyle. Jeżeli są wyniki spółki to niech zarabiają.
|
Weź tylko pod uwage, ze to tylko pensja. Wszystkie pozostale wydatki na zarzad maga byc poukrywane gdzie indziej.

Poza tym Marzena i Damian dostaja pewnie jakies pieniazki z TSu gdzie tez sa w zarzadzie.