Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6676
Stary 28.06.2018, 10:43
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Realnie to 30 k brutto czyli ok 23 netto na osobę.
Wydaje mi się z całym szacunkiem że na ten poziom to nie jest dużo. Jak ktoś jest prezesem i vice klubu piłkarskiego.
Pytanie czy formuła/ model jak to jest skonstruowane jest ok? Chodzi o KPI (mierniki sukcesu za co dostajesz bonusy)

Żeby było jasne, dla mnie zarząd może zarabiać nawet 3 X tyle. Jeżeli są wyniki spółki to niech zarabiają.
Weź tylko pod uwage, ze to tylko pensja. Wszystkie pozostale wydatki na zarzad maga byc poukrywane gdzie indziej.
Poza tym Marzena i Damian dostaja pewnie jakies pieniazki z TSu gdzie tez sa w zarzadzie.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując