max TS napisał(a):

Podoba mi się Twój komentarz: "Głosowanie to sobie możesz zrobić jaką zjesz kanapkę, nie odnośnie zarządu spółki".
Może wyjaśnisz nam wszystkim w takim razie jak wyglądał proces wyboru ludzi do zarządu spółki. Chętnie się dowiem. Rozumiem ze to nie było glosowanie tylko ktoś wskazał Pana Damiana i Marzenę. Kto to zrobił w takim razie?
|
Zarząd TS-u? Który jest właścicielem?