|
Wszyscy już to wiedzą, ale nikt nie mówi tego głośno bo brak kasy za Carlitosa = 1 liga i największa wtopa w transferowej historii Wisły. Jak sprzedajemy za grubą kase to jej potem nie dostajemy (Brlek), oddajemy "dobrych" graczy za grosze do rywali (Mączyński) to jak nam teraz ktoś zechce dać 3mln za Carlitosa?
Odchodzi za darmo bo znaleźli jakąś lukę w konktrakcie. Dlatego zarząd zwolnił Junco żeby było na kogo zrzucić odpowiedzialność. A Głowacki tak dla udobruchania kibiców, żeby się całkiem nie odwrócili.
Witaj 1 ligo
|