Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6664
Stary 28.06.2018, 09:38
Niech zarabiają i 100k miesięcznie, tylko nie za taką żenadę. Klub to firma, a jeśli dobrze prosperuje, to ludziom za to odpowiedzialnym należą się jakieś większe. Z tym, że na chwile obecną to wcale dobrze to nie wygląda.
Odpowiedz cytując