max TS napisał(a):

|
Czepiasz sie jakiejs luzniej propozycji. Jesli nie zdecydujemy sie na jakies otwarte glosowanie to wladza bedzie zawsze nalezec do kumatych. Chodzi generalnie o to ze z balastem Miskowym nigdzie nie zajedziemy. PREDZEJ CZY POZNIEJ WSZYSCY NORMALNI SPONSORZY I PIKNIKI ODWROCA SIE OD KLUBU.
|
On sobie robił z Ciebie jaja, bo Twoje pomysły są poronione. Głosowanie to sobie możesz zrobić jaką zjesz kanapkę, nie odnośnie zarządu spółki.
Ale nie przejmuj się, For_Funa i tak nie przebijesz z jego "społecznym zarządzaniem". Wiadomo że każda zakompleksiona cebula największy problem będzie widziała w zarobkach zarządu
