Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6657
Stary 28.06.2018, 08:40
max TS napisał(a):Wyświetl post
Czepiasz sie jakiejs luzniej propozycji. Jesli nie zdecydujemy sie na jakies otwarte glosowanie to wladza bedzie zawsze nalezec do kumatych. Chodzi generalnie o to ze z balastem Miskowym nigdzie nie zajedziemy. PREDZEJ CZY POZNIEJ WSZYSCY NORMALNI SPONSORZY I PIKNIKI ODWROCA SIE OD KLUBU.
On sobie robił z Ciebie jaja, bo Twoje pomysły są poronione. Głosowanie to sobie możesz zrobić jaką zjesz kanapkę, nie odnośnie zarządu spółki.

Ale nie przejmuj się, For_Funa i tak nie przebijesz z jego "społecznym zarządzaniem". Wiadomo że każda zakompleksiona cebula największy problem będzie widziała w zarobkach zarządu
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.06.2018 o godz. 08:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując