Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6654
Stary 28.06.2018, 08:34
Snow napisał(a):Wyświetl post
Na ostatnich zdjeciach z treningu zawodnicy mają na sobie system to monitorowania wisiłku itd.
Jakieś 2 strony temu nabiliście kilkanaście postów na temat ich braku. Jak zwykle afera koperkowa.
Brawo wy.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...aja_rozpedu_0/

***



Przecież te działki należą do Towarzystwa Sportowego, a nie Wisły Kraków SA. Wytłumacz mi na czym miałby polegać ten wałek?
Te same osoby zarządzają spółką piłkarską, jak i towarzystwem. To taka "unia" personalna. Kręcenie takiej kasy na zarządzaniu Wisłą - spółką coś mówi o naszych "dobrodziejach"...
Odpowiedz cytując