Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6647
Stary 28.06.2018, 07:07
PvD napisał(a):Wyświetl post

Czyli wg Ciebie nie będę miał prawa głosu choć na Wiśle spędziłem ponad 20lat , wspierając ja na różnych płaszczyznach.

Przyznaj że to był żart z tymi karnetami za bieżący i poprzedni sezon bo ciężko uwierzyć że takie brednie ktoś jest w stanie napisaćna poważnie.
Czepiasz sie jakiejs luzniej propozycji. Jesli nie zdecydujemy sie na jakies otwarte glosowanie to wladza bedzie zawsze nalezec do kumatych. Chodzi generalnie o to ze z balastem Miskowym nigdzie nie zajedziemy. PREDZEJ CZY POZNIEJ WSZYSCY NORMALNI SPONSORZY I PIKNIKI ODWROCA SIE OD KLUBU.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując