PvD napisał(a):


Czyli wg Ciebie nie będę miał prawa głosu choć na Wiśle spędziłem ponad 20lat , wspierając ja na różnych płaszczyznach.
Przyznaj że to był żart z tymi karnetami za bieżący i poprzedni sezon bo ciężko uwierzyć że takie brednie ktoś jest w stanie napisaćna poważnie.
|
Czepiasz sie jakiejs luzniej propozycji. Jesli nie zdecydujemy sie na jakies otwarte glosowanie to wladza bedzie zawsze nalezec do kumatych. Chodzi generalnie o to ze z balastem Miskowym nigdzie nie zajedziemy. PREDZEJ CZY POZNIEJ WSZYSCY NORMALNI SPONSORZY I PIKNIKI ODWROCA SIE OD KLUBU.