Podziwiam tego chłopa co dali mu kamerę i kazali nie dość że filmować to jeszcze wywiady robić i gadać z zawodnikami, nie zdziwię się jak jeszcze musiał montować te filmiki potem ( nie wiem czy dalej pracuje )
Mam nadzieję że chociaż godnie zarabia/ał bo wbrew pozorom miał ciężko.