Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6644
Stary 28.06.2018, 06:20
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Teraz mi powiedz.
Marketing do przewietrzenia, to w pierwszej kolejności. Kto ci powiedział że zarząd do wymiany?
Najgorszy typ kibica, no ....a mać jeszcze zapomniałeś napisać że czekam tylko na mistrza i chodzę jedynie na mecze z Legia
Podziwiam tego chłopa co dali mu kamerę i kazali nie dość że filmować to jeszcze wywiady robić i gadać z zawodnikami, nie zdziwię się jak jeszcze musiał montować te filmiki potem ( nie wiem czy dalej pracuje )
Mam nadzieję że chociaż godnie zarabia/ał bo wbrew pozorom miał ciężko.
Ostatnio edytowane przez wester : 28.06.2018 o godz. 06:23.
Odpowiedz cytując