Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6642
Stary 28.06.2018, 04:49
Czy leci z nimi pilot Czy admini pozwalą na obrażanie forumowiczów przez jakiegoś typa Delgado

Wszystko śmierdzi grubą aferą. Począwszy od zarządzania, kasy za to zarządzanie, a kończąc na terenach należących do klubu, które podobno idą pod młotek....

Krzysiek Targosz jest jaki jest, ale władował w klub sporo lasy. Należy się szacunek. I kwestii wynagrodzeń ma świętą racje. Rozumiem 10 tys.zł/mc, ale 30 tys. Zł/mc w naszej tragicznej sytuacji to własnie jest MATRIX LUB ABSURD.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.06.2018 o godz. 04:52.
Odpowiedz cytując