Czy leci z nimi pilot

Czy admini pozwalą na obrażanie forumowiczów przez jakiegoś typa Delgado
Wszystko śmierdzi grubą aferą. Począwszy od zarządzania, kasy za to zarządzanie, a kończąc na terenach należących do klubu, które podobno idą pod młotek....
Krzysiek Targosz jest jaki jest, ale władował w klub sporo lasy. Należy się szacunek. I kwestii wynagrodzeń ma świętą racje. Rozumiem 10 tys.zł/mc, ale 30 tys. Zł/mc w naszej tragicznej sytuacji to własnie jest MATRIX LUB ABSURD.