Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6639
Stary 28.06.2018, 01:58
Już dawno temu zastanawiałem się ile zarabiają ludzie u władzy w naszym klubie. Pytałem, czy robią to społecznie(co byłoby naturalne, wobec sytuacji finansowej i miłości do klubu). 700 tys. zł, to całkiem niezła sumka, jak na obecne możliwości. Zarządzają w końcu wielcy specjaliści, sprawdzeni i cenieni w sektorze prywatnym . Mieli być na chwilę, zrobili sobie biznes. A sytuacja jest jeszcze gorsza, patrząc i analizując te dane.
Odpowiedz cytując