|
Marketing jest w tej chwili najmniej istotny, to wie dziecko w przedszokolu, nie ty, ja czy ktoś. Z tego co pamiętam i z tego co widzę w twojej sygnaturce to cąły twój problem i kibicowanie Wiśle polega na melanżopwych znajomościach z wrocławskimi i pomorskimi pijakami.
Co to ma wspólnego z obecnymi problemami Wisły?
|