|
Aha, czyli jak myślałem, mędrku, tylko umiesz krytykować
Jesteś najgorszym jak na nasze czasy typem kibica. Niby wierny od wielu lat, ale przyzwyczajony do wygód, wieczna ekstraklasa, wyjaździki melanżowe (tak, ....a, poza legią nikt nie ma tego poza nami), ale jak co do czego to tylko uwagi zza węgła ....a
Nie jestem tak elokwetny jak ty, ale w przeciwieństwie do ciebie ogarniam co się dzieje finansowo i organizacyjnie i takie słodkie polityczne pierdy jakie mi zapodajesz nie robią na mnie wrażenia i nie gadałbym z tobą tutaj gdyby nie to co się tu dzieje i może wreszcie ludzie przeczytają i otworzą oczy
No więc MĄDRA GŁOWO masz rację, wszystko jest słabe na teraz, więc podaj jakieś konstruktywne alternatywy, bo wiadomo, Sarapata i Dukat do wyjebania, ale kto za nich, i przede wszystkim kto jako właściciel (a jest nim TS, ale o tym geniuszu wiesz chyba?) pociągnie dalej ten wózek?
Odpowiedz mi, czekam, potem powiem co będę egzekwował
|