Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6627
Stary 28.06.2018, 00:42
Czy to forum ma jeszcze moderatora, czy zostało całkowicie opanowane przez żydowskich trolli? Ja tego ....a nie pojmuję, zamknijcie się na amen lepiej niż publikujcie pierdy tych chorych frustratów (albo zakamuflowanych judaszy), wg których mamy startować od czwartej ligi.


Czy wy się ....a czytacie trolle? Wiecie co to jest czwarta liga? to jest PIĄTY POZIOM ROZGRYWEK! Który zacznie ten sam znienawidzony przez was TS, bo przeciez nie przez was internetowych fajtłapów.


Jak ktoś twierdzi, że pani Sarapata będąc radcą prawnym poszła na kasę z SSA po przejęciu od Meresińskiego to chyba ma raka mózgu!!


Kogo chcecie jako zarząd, jak właścicielem jest TS? Poprzedni zarząd przypominam to włoski rozwoziciel pizzy z Częstowchowy, a poprzedni właściciel siedzi w pierdlu i jest goły!


Chcecie czwartej ligi i wielu lat studenciaków kierowanych do kauflandu, a może i przeistoczenia R22 w stadion jakijś ....a Garbarni? No brawo. My nie jesteśmy ....a warszawaą, teraz niszczymy judaszy na mieście, ale w latach 90tych było odwrotnie i za chwilę też tak może być


Wy chyba wswzyscy nie rozumiecie, że to jest ....a jebana walka o przetrwanie klubu, wyjźcie z matrixa chore gimby podniecające się pucharmai carillo carlitosami itd


Spójrzcie na los Ruchu, oni rok temu wygrali na LEgii 3-1, przypomina wam to coś
Odpowiedz cytując