Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82816
Stary 28.06.2018, 00:11
Qadou napisał(a):Wyświetl post
@ ashkeczup


Nie ma sensu wchodzić w konwersację z niektórymi ludzmi tutaj dla nich powiedzenie " bo nie ma kasy w klubie" jest usprawiedliwieniem na wszystko, a jeśli masz inne zdanie to odrazu cie szufladkują że nie jesteś Wiślakiem , albo "gówno wiesz"
Ponad to jesteś sierota po Cupiale zarząd jest ok bo nie ma kasy i robią to za free no prawie bo w sumie 30k to jak za darmo.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując