Wyświetl pojedynczy post
Mike88
Junior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6623
Stary 27.06.2018, 23:15
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Czyli w tym momencie dług jest nadal wewnętrzny, ale względem TS? Dobrze zrozumiałem?
Wydaje mi się że to mogą być "grube pieniądze" za jakie TS przejęła klub i o których wspomniała Pani Prezes. Zakładam jednak że ta kwota nie powinna mieć wpływu na sytuację finansowa klubu w tym momencie. W takim razie, jesli odejmiemy ta kwotę oraz dług wobec miasta to zostaje 39 mln zobowiązań. Jest to bardziej realna kwota za która powinien być rozliczany nowy zarząd. Wciąż jednak wysoka biorąc pod uwagę że roczne wydatki to 36 mln - przez ponad rok nikomu nie płacono ?
Odpowiedz cytując