kacpaw91 napisał(a):

|
W tych danych bardziej mnie niepokoi to wysoki kapitał ujemny i 90 mln złotych zobowiązań. To dług względem TFK czy jak to należy rozumieć? Co z tym zobowiązaniem? Spłacamy to przez np. 10 lat po kilka milionów z C+ czy jak?
|
W sprawozdaniu finansowym jest mowa o tym, że TS przejęła wierzytelności TF wobec Wisły w wyniku cesji. Jest tego na długoterminowych ok. 43 mln zł.