Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6617
Stary 27.06.2018, 22:41
"Ogólnie zaczyna mnie wku... ustawianie się na piłce. Jak w firmie jest gorzej, nie biorę z niej kasy bo to moje oczko w głowie. Jak coś mówię to tak robię. A niektórzy słodko pierdzą, a robią inaczej. Kolorowych snów wszystkim" - Krzysztof Targosz tt.
"Ostatnia rzecz. Jestem gotów pracować za darmo na rzecz moich ideałów. Jazda, jazda, jazda... " - Krzysztof Targosz tt.
Wydaje się, że po raporcie finansowym Wisły Kraków zaczynają naszym sponsorom puszczać nerwy.
Odpowiedz cytując