|
"Ogólnie zaczyna mnie wku... ustawianie się na piłce. Jak w firmie jest gorzej, nie biorę z niej kasy bo to moje oczko w głowie. Jak coś mówię to tak robię. A niektórzy słodko pierdzą, a robią inaczej. Kolorowych snów wszystkim" - Krzysztof Targosz tt.
"Ostatnia rzecz. Jestem gotów pracować za darmo na rzecz moich ideałów. Jazda, jazda, jazda... " - Krzysztof Targosz tt.
Wydaje się, że po raporcie finansowym Wisły Kraków zaczynają naszym sponsorom puszczać nerwy.
|