Markus napisał(a):

|
Głowacki nie wie jaką politykę klub obecnie realizuje, nie bierze udziału w rozwiązywaniu kontraktów i za nic teraz nie odpowiada? Rozwiązanie umowy z Sulicem odbywa się poza nim?
|
Rozumiem krytykę działań zarządu (bo sam czuje sie oszukany bujdamy o tym ,ze opjca hiszpanska jest na miare naszych mozliwosci finansowych), które z dnia na dzień przekształciły się w ekstremalne cięcie kosztów...
ALE
co ma do tego Głowacki? Przyszedł pomóc klubowi i to nie jest jego wina co działo się w lutym jak zaklepano transfer.
Poza tym nie wiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy:
- czy jest to foch zawodnika spowodowany odejściem Carillo
- czy celowe działania zarządu mające na celu zniechęcenie zawodnika ze względu na zarobki
- czy wiele innych rzeczy,
więc zanim zaczniecie napieprzać na Głowackiego dowiedzcie się jak było naprawdę.