LucjuszWielki napisał(a):

|
Chłopie... ale wmieszałeś w to Głowackiego który pracuje tydzień... nie wstyd ci ?
|
Głowacki nie wie jaką politykę klub obecnie realizuje, nie bierze udziału w rozwiązywaniu kontraktów i za nic teraz nie odpowiada? Rozwiązanie umowy z Sulicem odbywa się poza nim?