Markus napisał(a):

Zastanawiam się, jak bardzo trzeba być zaslepiomym by o obecną sytuację Wisły i kuriozalne rozstanie z Sulicem obwiniać Junco.
To Junco określał budżet i możliwości finansowe klubu? Czy zarząd?
Junco zmuszał Sarapate do czegokolwiek?
To prezesi klubu pracowali dla niego czy on dla nich?Kto był kogo podwładnym i odpowiadał za finanse?
To Junco zatwierdzal decyzje zarzadu czy zarząd jego? To Junco określał sam sobie ile ma pieniędzy na transfery, pensje, funkcjonowanie pionu sportowego, pozyskiwał sponsorów itd.?
Dlaczego żaden dokument ani sam zarząd nie potwierdzal, że ogólna sytuacja Wisly w ostatnich miesiaxach się pogarszala?
Kto dawał zgodę na wydawanie pieniędzy, ktorych teraz niektórzy twierdza, że podobno jednak nie bylo i mówił, że są? Też Junco?
Patrząc na poziom profesjonalizmu w zarządzaniu tym klubem, bardzo prawdopodobne, że po prostu któregoś dnia komuś z TS znudziła się "hiszpańska Wisła ", bo była za mało wislacka i trudna do identyfikowania się z nią, więc postanowiono nagle przełożyć wajche w stronę w stronę utopi bardziej "swojskiej Wisły" w pamiętnym stylu samego Cupiała, dorabiajac do tego uzasadniająca ideologię strasznego Junco, który jeszcze 2 miesiące temu był wspaniały i w ogóle naj.
I mamy obecny cyrk.
|
Chłopie... ale wmieszałeś w to Głowackiego który pracuje tydzień... nie wstyd ci ?