Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82807
Stary 27.06.2018, 21:15
Czyli jeśli Kort odpali i sprzedamy go za 2 mln euro to nazwiecie Pogoń pośmiewiskiem ligi? Przecież oddali go za darmo!

Plujcie więcej na nasz klub, nie ma lepszej pomocy. Uważam, że bardziej niż z działań działaczy Wisły należy się śmiać z tego jakich ma 'kibiców'.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.06.2018 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując