|
Czyli jeśli Kort odpali i sprzedamy go za 2 mln euro to nazwiecie Pogoń pośmiewiskiem ligi? Przecież oddali go za darmo!
Plujcie więcej na nasz klub, nie ma lepszej pomocy. Uważam, że bardziej niż z działań działaczy Wisły należy się śmiać z tego jakich ma 'kibiców'.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.06.2018 o godz. 21:17.
|