Tomasson napisał(a):

|
"Kontrakt pomiędzy Wisłą Kraków a Asmirem Suljiciem został rozwiązany za porozumieniem stron na wniosek zawodnika" źródło: oficjalna strona.
|
I tak oto zostaliśmy pośmiewiskiem ligi. A biorąc pod uwagę całokształt przemian w klubie w tym okienku transferowym - to chyba trwa przygotowywanie budżetu i listy płac pod przychody 2 ligowe. Na własne życzenie.
Tomasson napisał(a):

|
Krótko i na temat bo to co zrobili jest nie do zaakceptowania. W takim wypadku, po takiej sytuacji teraz każdy zawodnik, który nie będzie chciał u nas grać może iść do zarządu, zachowywać się jak buc a póżniej odwoływać się do przypadku Asmira, to chyba w złą strone prowadzi. Bo dlaczego Asmir mógł rowiązać a inni nie będą mogli?
|
Dokładnie, zgadzam się. Zarząd się ośmieszył.