Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82806
Stary 27.06.2018, 21:05
Tomasson napisał(a):Wyświetl post
"Kontrakt pomiędzy Wisłą Kraków a Asmirem Suljiciem został rozwiązany za porozumieniem stron na wniosek zawodnika" źródło: oficjalna strona.
I tak oto zostaliśmy pośmiewiskiem ligi. A biorąc pod uwagę całokształt przemian w klubie w tym okienku transferowym - to chyba trwa przygotowywanie budżetu i listy płac pod przychody 2 ligowe. Na własne życzenie.

Tomasson napisał(a):Wyświetl post
Krótko i na temat bo to co zrobili jest nie do zaakceptowania. W takim wypadku, po takiej sytuacji teraz każdy zawodnik, który nie będzie chciał u nas grać może iść do zarządu, zachowywać się jak buc a póżniej odwoływać się do przypadku Asmira, to chyba w złą strone prowadzi. Bo dlaczego Asmir mógł rowiązać a inni nie będą mogli?
Dokładnie, zgadzam się. Zarząd się ośmieszył.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 27.06.2018 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując