jova napisał(a):

|
Nowy dyrektor sportowy? Dobre. Rozgrzeszasz Junco i jeszcze przerzucasz winę na Głowackiego, byle tylko nie przyznać, że to nasza niedawna polityka transferowa doprowadziła klub do takiej sytuacji finansowej, że rozstaliśmy się z Suljiciem w ten sposób. To naprawdę niesamowity poziom stronniczości i zaślepienia.
|
Ejże, ejże, " Manuel Junco to jeden z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o zarządzanie klubem piłkarskim, jaki tylko można sobie wyobrazić." (Marzena Sarapata, styczeń 2017). Czyżby wyobraźni Ci nie starczało?
