Markus napisał(a):
|
Nieprawdopodobne, co wyprawia zarząd i nowy dyrektor sportowy podpisujący się pod tym.
|
Nowy dyrektor sportowy? Dobre. Rozgrzeszasz Junco i jeszcze przerzucasz winę na Głowackiego, byle tylko nie przyznać, że to nasza niedawna polityka transferowa doprowadziła klub do takiej sytuacji finansowej, że rozstaliśmy się z Suljiciem w ten sposób. To naprawdę niesamowity poziom stronniczości i zaślepienia.