Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82790
Stary 27.06.2018, 18:48
Gaszyński i inni dyrektorzy ery późniejszej Telefoniki niczego nie podpisywali i nie dogrywali bo nie mieli żadnego przyzwolenia. Mieli po prostu być.

Prawdopodobnie w stylu zarządzania "korpo" już ponad rok temu zostałby obrany kurs taki, jaki został ogłoszony w tym miesiącu. Prawdopodobnie też bylibyśmy w tym "projekcie" o rok do przodu. Przed nami sezon prawdziwy sezon przejściowy, on by właśnie dobiegł końca.

Za rządów TS było dotychczas zdecydowanie za dużo emocji i braku zdrowego rozsądku w działaniu. Teraz widać wskoczyli na właściwe tory i ten rozsądek zwycięża nad emocjami i głosem serca. Oby tak pozostało i to wszystko się powiodło, bo innej drogi już nie ma. Teraz zero lub jeden, albo ruszy albo realnie .......nie z hukiem.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 27.06.2018 o godz. 18:55.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując